SPA & Medical

Szacunek dla wielowiekowej tradycji leczniczej wypracowanej w różnych częściach świata, wiara w moc natury oraz entuzjazm dla najnowszych technologii to fundament, na którym stworzyliśmy dla Ciebie najnowocześniejsze w Polsce centrum SPA & Wellness.

W jednym miejscu zatroszczysz się zarówno o ciało, jak i ducha oraz doświadczysz wielowymiarowych efektów dla zdrowia i urody, pod okiem zaufanych, certyfikowanych specjalistów. Z dbałością o każdy szczegół dążymy do wydobycia esencji w połączeniu nowoczesnych technologii z  bogactwem metod pielęgnacyjnych i terapeutycznych wypracowanych na przestrzeni wieków w oparciu o uzdrawiającą moc płynącą z natury i potęgi jej żywiołów. W ramach kompleksu SPA & Wellness w Hotelu Maria w Wałbrzychu przygotowaliśmy m.in. baseny, sauny, grotę solną, gabinety masażu i kosmetyczne, a także strefę fitness.

Swoją wiedzę i doświadczenie przekładamy na holistyczne i indywidualne podejście do Człowieka. Łącząc luksus z prostotą oraz troską o Twoje potrzeby i intymność, w każdej chwili służymy Ci radą i pomocą, fachowo konsultując każdą aktywność. Wybierając z szerokiego pola możliwości zabiegów i programów pielęgnacyjnych, leczniczych, relaksujących i rehabilitacyjnych, wspólnie stworzymy indywidualny harmonogram dla Ciebie, w kierunku przywrócenia Tobie naturalnej równowagi.

Znajdź się tu, w świecie zdrowia, piękna i harmonii, wypełnionym magią zapachów, dźwięków, blasków, form i barw…

 

W komfortowych warunkach i w dobrych rękach otwórz się na świat relaksujących rytuałów i uwolnij swoją wewnętrzną naturalną moc.

Poczuj siłę i delikatność żywiołów… Zanurz się w głębi swojej istoty i poczuj przypływ energii witalnej i błogości. Rozpal zmysły i uwolnij swój wewnętrzny ogień twórczy i bezinteresowną radość. Doznaj rozkoszy i poczuj puls życia w każdej komórce ciała. Odczuj głębię spokoju umysłu i siłę ducha.  Poczuj wolność i magię chwili „tu i teraz”. Przebudź intuicję i otwórz się na nową jakość doznań.

Pozwól nam się poprowadzić do Twojej wewnętrznej świątyni piękna, pokoju i harmonii Ciała, Umysłu i Ducha.

W  kompleksie SPA & Wellnes w Hotelu Maria w Wałbrzychu postawiliśmy na połączenie nowoczesności z  lokalnym kolorytem: wyjątkowym klimatem i atmosferą odpowiadającą regionowi pogórza Sudeckiego. Miejsce to jest jak okno otwarte na wielowymiarowe bogactwo świata, jak i na całe bogactwo Twojego wnętrza. Tu, będąc sobą, poczujesz się częścią większej całości i odbudujesz harmonijną więź łączącą Cię ze sobą i ze światem...


NOWOŚĆ W NASZYM SPA

 

KĄPIEL PIWNA
MASKA PIWNA NA CIAŁO
KUFEL PIWA
SŁONA PRZEKĄSKA

CENA 

  


  

 
 Twoje włosy po zimie sa suche i matowe ?
Przygotowaliśmy dla Ciebie zabieg:
 

KURACJA: ZDROWE WŁOSY

 
Stosunkowo prosty, wygodny w wykonaniu, bezpieczny i efektywny zabieg. 

Polecamy go głównie w przypadku włosów przesuszonych, puszących się, łamliwych i problematycznych w rozczesywaniu. Świetnie wygładza włosy, polepsza ich kondycję, zwiększa nabłyszczenie i nadaje im miękkości. 

Zabieg jest 4 - etapowy:

Szampon wzmacniający - myjemy włosy
Żel kolagenowy Grafitowy - na wilgotne włosy nakładamy żel od nasady po końcówki (w zależności od długości i gęstości włosów - od 5 do 15 pompek).
Robimy kompres na 30 minut.
Szampon wzmacniający - myjemy włosy
Odżywka wzmacniająca - na wilgotne włosy nakładamy odżywkę rozprowadzając ją od nasady po końce włosów i zostawiamy na 5-10 minut.

Czas zabiegu: około 50 - 60 minut

Cena: (Uzależniona od długości włosów) 40 - 60 zł

 

 

 

Kontakt – Recepcja MEDICAL SPA
tel: +48 74 637 68 88
adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.