Hotel i Restauracja Maria Wałbrzych Centrum Medical SPA

Zagórze znowu tętni życiem

W Jeziorze Bystrzyckim w Zagórzu Śląskim można się kąpać! Nie w całym, a tylko przy plaży w pobliżu Przystani Słonecznej! W pobliże Przystani Słonecznej nawieziono 50 ton piasku, utwardzono drogę, którą można transportować na brzeg np. łódki. Kto myślał, że chwile spędzone w pamiętnym „Wodniaku” odeszły już w niepamięć, mylił się!

Dzięki Hotelowi i Restauracji Maria to urokliwe miejsce znowu jest ostoją dla turystów i spragnionych relaksu mieszkańców całego regionu. W każdy weekend na plażowiczów i amatorów aktywnego wypoczynku na wodzie czekają nie tylko doświadczeni ratownicy, ale także profesjonalnie wyposażona wypożyczalnia rowerów wodnych i kajaków. Dzieci mogą do woli korzystać z wszystkich przeznaczonych dla nich atrakcji – jak choćby dmuchane zamki – nieodpłatnie. Dla wygodnych, ceniących relaks są też przejażdżki statkiem po malowniczo położonym Jeziorze Bystrzyckim. Usytuowane w dolinie Bystrzycy, pomiędzy Górami Sowimi i Górami Czarnymi jezioro można podziwiać także ze wspaniałego tarasu, pijąc wyśmienitą kawę i zajadając się lodami, albo konsumując pyszny obiad w plenerze - kiełbaski, hamburgery, pierogi, naleśniki.

Jeśli ktoś marzy o tym, by w tak malowniczych okolicznościach przyrody urządzić wyjątkową imprezę dla rodziny, czy znajomych, to jest to doskonały moment, by już dokonać rezerwacji.

Obok plaży rosną już domki weekendowe do wynajęcia i hotel z salą balową z widokiem na zalew, w którym już pierwsi weselni goście szaleli do wschodu słońca.

 

Kąpielisko

Zagórze Śląskie

 

Kąpielisko w Zagórzu Śląskim