Hotel i Restauracja Maria Wałbrzych Centrum Medical SPA

KM IDO Hip-Hop, Hip-Hop Battles, Break Dance, Electric Boogie, Street Dance Show Świebodzice 15-19.04.2020

Krajowe Mistrzostwami IDO Świebodzice 2020:

KM IDO Hip-Hop, Hip-Hop Battles, Break Dance, Electric Boogie, Street Dance Show

Świebodzice                                         - 15-19 kwietnia 2020r. 

W Hotelu**** & Restauracji Maria w Wałbrzychu przy ul. Wrocławskiej 134 B  jest czynna główna recepcja Mistrzostw. Specjalnie dla wszystkich uczestników, przez całą dobę, można zamówić nocleg. Warto skorzystać z profesjonalnej obsługi w tym zakresie. Więcej informacji bezpośrednio w recepcji albo na stronie hotelu: http://www.hotelmaria.sirbud.pl/hotel

Telefon kontaktowy: 74665 01 00; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W dniu dzisiejszym została otwarta baza na stronie pztan.pl  Można już zgłaszać tancerzy.

Termin zgłoszeń upływa 14 marca 2020 r. Po tym terminie opłata wzrasta podwójnie i ze względów organizacyjnych może nie być możliwości przyjąć tancerzy po terminie zgłoszeń.

 

Wyżywienie (przede wszystkim obiady i kolacje, ale jak będzie trzeba i śniadania) będzie można zamówić codziennie w godzinach od 9.00 – 16.00.

Telefon kontaktowy: 667404 074; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Aby otrzymać fakturę proszę wysłać informację drogą e-mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  W treści wiadomości trzeba podać dane do faktury: nazwę klubu/stowarzyszenia/domu kultury (itp.); adres z kodem, NIP oraz załączyć potwierdzenie dokonanej płatności! W wiadomości tej można podać w jaki sposób dostarczyć do Państwa fakturę: listownie (proszę podać pełny adres z kodem); drogą e-mailową (proszę podać na jaki adres e-mailowy), odbiór osobisty (zapraszamy) albo podczas rejestracji podczas Mistrzostw.

 

W imieniu organizatorów zapraszamy do Świebodzic.

 

Zbigniew St. Zasada

Prezes Zarządu Polskiego Związku Tańca

IDO Supervisor

IDO Chairman

Wice Prezydent IDO Polska

Prezes Zarządu Klubu Tańca Sportowego Sport-Dance